Najnowsze Wpisy

Po co nam wibratory?

Seks i masturbacja to jedne z ważniejszych aspektów naszego życia. Większość z nas potrzebuje bliskości z drugą osobą, czy intymności z samym sobą. Z uwagi na to, jak istotne są dla nas wszelkie uciechy cielesne, warto posłuchać swojego ciała i dać mu to, czego od nas oczekuje. Aby zaspokoić swoje potrzeby sięgamy często po różnego rodzaju akcesoria erotyczne, np. wibratory,  które urozmaicają nasze zabawy z partnerem lub w pojedynkę. Bez względu na to, czy używamy ich solo, czy w duecie odgrywają one ważną rolę w naszym życiu seksualnym.

Po co nam wibratory? Czy to jedynie jeden ze współczesnych wymysłów, a może jednak za wyborem tego drobnego, fikuśnego akcesorium kryje się coś głębszego?

Samotność

Wielu z nas dokucza brak partnera i bliskości. Często nie wiemy lub nawet nie chcemy próbować zaspokoić się samodzielnie, ponieważ jest to nierzadko ciężka i długa praca, szczególnie w przypadku młodych kobiet. W takiej sytuacji z pomocą przychodzi nam proste urządzenie, jakim jest wibrator. To zabawka erotyczna, której używanie jest wręcz instynktowne, nie musimy czytać instrukcji i mieć szerokiej wiedzy z zakresu anatomii, by poradzić sobie przy pierwszym i kolejnym użyciu. Niezaprzeczalnym walorem wibratora jest to, że czyni osiąganie orgazmu bardzo łatwym, toteż jest jedną z najczęściej wybieranych zabawek erotycznych.

Nuda w związku

Każdy związek z dłuższym stażem przeżywa tzw. okres posuchy, znudzenia sobą i swoją fizycznością. Dotyk partnera przestaje być wtedy podniecający, często trudno o orgazm, a nawet podniecenie. To wszystko może zmienić się z pomocą tak malutkiego i sprytnego urządzenia, jakim jest wibrator. Po pierwsze – dzięki intensywnej stymulacji narządów płciowych, dodaje nowych, niepowtarzalnych doznań. Po drugie, już samo jego pojawienie się w sypialni może być podniecające dla obu stron – tej pieszczonej, jak i tej pieszczącej. Oczywiście bez dobrych chęci i dążeń do ulepszenia pożycia w związku, cuda się nie staną, ale zakup takiego urządzenia to ogromny krok w kierunku lepszego seksu.

Eksperymenty

Niektórym nie doskwiera nuda w związku, ani samotność, są po prostu urodzonymi „naukowcami”. Każda nowinka musi prędzej czy później znaleźć się w sypialni takich osób, a wibrator to swoista podstawa – można eksperymentować z jego kształtami, intensywnością wibracji, tempem i „rytmem”. Jest to małe akcesorium, jednak możliwości, jakie oferuje są niezliczone. Możliwe jest pieszczenie narządów partnera, partnerki, delikatne jak i ostrzejsze zabawy, a ilość różnych doznań jest niezliczona. Osoby uwielbiające nowe przeżycia w życiu codziennym jak i w sypialni na pewno docenią potencjał jaki kryje się za tym niepozornym, wibrującym urządzeniem.

Czas dla siebie

Bez względu na to, co kieruje nami, przy wyborze naszego idealnego wibratora, warto porzucić wstyd i mieć na uwadze naszą własną przyjemność i zadowolenie z życia seksualnego. Mimo wielu tematów tabu, nasze społeczeństwo dąży do otwartości w licznych sferach życia prywatnego i wydaje się, że coraz częściej rozmawiamy o seksie, orgazmach i zaspokajaniu swoich potrzeb w ogólnym sensie. Prowadzimy bardzo zabiegany tryb życia, żyjemy w pośpiechu, a przecież należy się nam chwila relaksu, z partnerem lub w samotności. Wibrator może taką chwilę jedynie ubarwić i uprzyjemnić.