Najnowsze Wpisy

Kulki gejszy – dlaczego każda kobieta powinna je mieć?

Kulki waginalne

Kulki gejszy to nie tylko gadżet erotyczny, który umożliwia trening mięśni Kegla, co wzmocni siłę orgazmów, ale też pozwoli kobiecie dłużej cieszyć się sprawnością i swobodą. Często po porodzie dochodzi do rozciągnięcia pochwy i mięśni dna miednicy, które są odpowiedzialne na trzymanie moczu. Nietrzymanie moczu to wstydliwy problem, który może negatywnie wpłynąć na jakość życia kobiety, jej pewność siebie i satysfakcję z życia seksualnego, Może się zdarzyć, że podczas kichnięcia, intensywnego śmiechu lub podczas sytuacji, gdy nie może znaleźć toalety, kobieta popuszcza mocz. Wiąże się to z nieprzyjemnym zapachem, koniecznością przebrania się i noszenia specjalnych wkładek absorbujących mocz.

Kulki gejszy zalecane są wszystkim kobietom w celach profilaktycznych, ale szczególnie sprawdzą się po porodzie i w wieku menopauzalnym. To także gadżet, który może ożywić życie seksualne, wzmagając przyjemność odczuwaną przez kobietę. Trenowanie mięśni Kegla za pośrednictwem kulek gejszy wzmacnia także doznania partnera, który czuje podczas stosunku, jak zaciska się pochwa kobiety, co stanowi dla niego dodatkową stymulację i rozkosz.

Kulki gejszy – jak ich używać?

Kulki gejszy umieszcza się w pochwie, warto użyć lubrykant, by nie narazić delikatnej skóry na otarcia i podrażnienia. Sznurek powinien znajdować się na zewnątrz, dzięki niemu wydobędziesz kulki gejszy z pochwy, na podobnej zasadzie co tampony. Kulki gejszy zawierają obciążenia, a mięśnie mają za zadanie powstrzymać je przed wydostaniem się z pochwy. Trening pozwala poprawić sprężystość pochwy i może trwać około dwóch godzin. Możesz połączyć go z czynnościami, które na co dzień wykonujesz. Nic nie stoi na drodze, by trening mięśni Kegla z użyciem kulek gejszy wykonywać podczas spaceru i codziennych czynności. Ruch wspomaga trening. Kulki gejszy nie doprowadzają do defloracji, dlatego mogą ich używać także kobiety, które nie rozpoczęły życia seksualnego, a stracić dziewictwo chcą z tym jedynym.

Kulki gejszy nie mają na celu doprowadzenia kobiety do orgazmu, choć przy dużym unerwieniu pochwy jest to możliwe. Istnieją też modele z czujnikiem nacisku, których celem jest dostarczenie rozkoszy. W przypadku kulek gejszy nie jest stymulowana łechtaczka, odpowiedzialna za szybkie osiąganie orgazmów u kobiet, dlatego wrażenia zależą od indywidualnych predyspozycji i modelu. Może się zdarzyć, że podczas treningu kulkami gejszy, będziesz odczuwać dyskomfort. Ten gadżet został zaprojektowany z myślą o dostarczaniu przyjemności, dlatego sprawdź, czy nie zsunął się za nisko, a może dyskomfort wynika z reakcji alergicznej. Przeciwwskazaniem do używania kulek gejszy jest uczulenie na silikon.

Standardowe modele składają się z dwóch kulek, ale dostępne są w sprzedaży również egzemplarze z zaprojektowaną jedną kulką. Jedna kulka jest łatwiejsza do utrzymania i może być modelem dla początkujących. Pamiętaj, by po każdorazowym używaniu zdezynfekować swój gadżet. Zwróć uwagę, by materiał nie zawierał ftalanów, zainwestuj w kulki najwyższej jakości.